Sorszám Név Iskola neve
1 Adorján Dávid Martin Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma
2 Antal Zsófia Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
3 Apáthy Száva Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
4 Balázs Benjamin Péter Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
5 Balázs Dávid Norbert Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
6 Bana Ágnes Viktória Tóth Árpád Gimnázium
7 Barnácz Franciska Vera Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
8 Batta Gergő Péter  Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
9 Berke Anna Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium Békéscsaba
10 Berkes Gabriella Írisz Egri Dobó István Gimnázium 
11 Borz Barbara Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium
12 Bottyán Barbara Egri Dobó István Gimnázium 
13 Bus Dániel Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
14 Czina Péter Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma
15 Csáki Viktória Tünde Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium
16 Csatári Martin  Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium 
17 Csiha Alexandra Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium
18 Csiszár Milán Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium
19 Daróczi Sándor Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
20 Deák Péter Pál Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
21 Dobrai István Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
22 Dominyák Fanni Borbála Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
23 Dósa Anna  Egri Dobó István Gimnázium 
24 Dremák Csenge DRK Dóczy Gimnáziuma
25 Elek Péter DRK Dóczy Gimnáziuma
26 Erdős Gellért Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
27 Fábián Ákos Könyves Kálmán Gimnázium
28 Fónagy Anna Dóra Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
29 Gagna Bálint Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
30 Gulyás Csilla Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
31 György Máté Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium 
32 Győry Boglárka Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium
33 Helmeczi Gréta  Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
34 Hercz Norbert Tibor Tóth Árpád Gimnázium
35 Hutka Márk Irinyi János Református Szakgimnázium és Diákotthon
36 Ignéczi Orsolya Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
37 Jónás András Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
38 Kálucz Bernadett Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
39 Karászi Aliz Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
40 Kardos Balázs  Egri Dobó István Gimnázium 
41 Kazella Réka Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
42 Kecskés Emese Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium
43 Keserű Kristóf Tóth Árpád Gimnázium
44 Kis-Simonka Vince Hőgyes Endre Gimnázium
45 Konkoly Enikő DE Balásházy János Gyakorló Középiskolája és Kollégiuma
46 Kovács Etelka Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
47 Kovács Réka Krisztina Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
48 Kovacs Zoltán János Ady Endre Elméleti Liceum 
49 Kőrösi Ákos  Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
50 Kun András Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma
51 Lengyel Letícia Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
52 Lóczi Zsolt Egri Dobó István Gimnázium 
53 Matin Orsolya Ágnes Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
54 Mircz Máté  Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium 
55 Móricz Aurél  Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
56 Móricz Benedek Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
57 Nagy Lilla Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
58 Nagy Zsuzsanna Márton Áron Főgimnázium
59 Nyíri Balázs Esze Tamás Gimnázium
60 Olajos Dorina Szentannai Sámuel Középiskola és Kollégium
61 Pajkos Barnabás Mikszáth Kálmán Líceum
62 Pajkos Petra Mikszáth Kálmán Líceum
63 Pásztó Kata Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium 
64 Pesti Villő Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
65 Pikhely Orsolya Fáy András Görögkatolikus Gözgazdasági Szakgimnázium
66 Pintér Boglárka Verseghy Ferenc Gimnázium Szolnok
67 Pósán Zsuzsanna Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
68 Radóczi Lilla Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium
69 Rákos András Dominik  ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium 
70 Sándor Kata Sára Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakiskola
71 Schieszl Laura Tóth Árpád Gimnázium
72 Soltész Andor Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
73 Szabó Gréta Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium
74 Szabó Natália Tímea Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakiskola
75 Szászi József Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
76 Szegedi Enikő  Kossuth Lajos Gimnázium, Szakképző Iskola, Általános Iskola és Kollégium
77 Szentei Júlia Zsófia Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
78 Szigeti Gabriella Diána DRK Dóczy Gimnáziuma
79 Szőke Csenge Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium
80 Tálas Boglárka Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
81 Tankó Dorina Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
82 Tatár Vivien Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium
83 Tóth Imre  Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma
84 Tráser Nándor Zoltán Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
85 Varga Dorottya Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium
86 Varga Eszter Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium
87 Varga Fanni Lévay Józsaf Református Gimmnázium és Diákothon
88 Vásárhelyi Anna Mária Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
89 Vécsei Vencel Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
90 Végső Eszter Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
91 Vuk Annamária Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakiskola
92 Zemplénfalvi Petra  Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium